Úvod > Dění v obci > Aktuality > Naši chlapci v akci

Naši chlapci v akci

5.3.2016

V sobotu 5.března pořádá místní zahrádkářský spolek v sále obecního úřadu již 7.ročník soutěže o nejlepší pomazánku vyrobenou muži spojenou s oslavou MDŽ a taneční zábavou. Nebude chybět ani pojídání jednohubek na čas. Vzorky pomazánek se budou přijímat v době od 13 do 14 hodin, čas mezi 14. a 16.hodinou bude vymezen pro hodnocení ženami a v čase od 16 do 17 hodin budou hodnotit muži. Jednohubková pojídací soutěž pak začne v 18 hodin. Po 19.hodině se můžete těšit na vyhodnocení. Nebude chybět ani tombola a to ve 20 hodin. Dle schválených pravidel této soutěže musí každý vzorek být vyroben výhradně mužem, druh pomazánky je libovolný. Jeden soutěžící může přihlásit max.3 vzorky a to každý o váze 20 dkg. Zakoupená pomazánka je důvodem k vyloučení ze soutěže. Zúčastnit se mohou i přespolní a jsou tímto srdečně zváni. Hodnocení anonymních vzorků provádí účastnice akce přidělením žetonů. Každému očíslovanému vzorku odpovídá očíslovaný kelímek, do kterého hodnotící vloží 1 žeton. Od 17 do 23 hodin hraje k tanci a poslechu hudba, vstupné na tuto akci je dobrovolné.