Úvod > Dění v obci > Aktuality > Zájezd do divadla

Zájezd do divadla

31.10.2016

Obec Hradčany pořádá opět pro občany zájezd na divadelní představení do Moravského divadla v Olomouci a to v pondělí 31.října 2016, odjezd bude jako obvykle v 17 hodin autobusem od zastávky. Tentokrát shlédneme další veleúspěšnou komedii tamního souboru činohry, která atakuje vaše bránice. Pod názvem Najdeme se na Ztracené se skrývá osud paní Vilmy, která je jeho hlavní hrdinkou, jež žije vcelku poklidným životem, pracuje v olomoucké spediční firmě, do důchodu jí zbývají 3 roky a je spokojená v manželství s Richardem. Jednoho dne se ale její svět otočí vzhůru nohama. Nebo už vzhůru nohama byl a ona to neviděla? Kdybyste dostali druhou šanci, změnilo by se něco? Je život jen takový, jaký si ho uděláme nebo existuje osud, náhoda a blondýnky? V nové autorské komedii Michaely Doležalové a Romana Vencla zažijete povědomé i nečekané situace a zjistíte, že pravda nikdy není černobílá a že před ní nemůžete utéct. Cena vstupenky je 250 Kč, bus hradí obec. Zájemci se mohou na zájezd přihlásit v místní prodejně potravin a to do konce září.