Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 15. 10. 2020

Hlášení rozhlasu 15. 10. 2020

1. Vážení občané senioři, v sobotu 17. 10. 2020 jsme se měli společně sejít a pobavit se na již tradičním setkání seniorů naší obce. Jak jistě tušíte, z důvodu mimořádného stavu je tato akce zrušena a já bych Vám chtěla alespoň touto cestou popřát do našeho dalšího setkání v roce 2021 zdraví, pevné nervy v této složité době a pokud možno dobrou náladu. Vzhledem k tomu, že jsme Vám seniorům vždy věnovali od obce malý dárek, chceme tuto tradici uchovat, takže Vás v průběhu příštích 14-ti dnů navštíví naši zastupitelé a předají vám malou pozornost. Věřím, že to naše příští setkání už bude v lepších časech a o to veselejší.
  2. Jako každoročně i v letošním roce obec věnuje do každé domácnosti kalendář, který Vám roznesou naši zaměstnanci do poštovních schránek.